Sample Photo

Пішохідні екскурсії по Києву

 

Sample Photo

Збірні тури по Києву

 

Sample Photo

Групові тури в Києві

 

Sample Photo

Шкільні, дитячі екскурсії по Києву

 

Пішохідні екскурсії по Києву

Пішохідна. Вартість - 80 грн. / особа

Зверинецкий

Неподалік від Свято-Троїцького Іонинського монастиря, на Звіринецькый горі знаходиться древній монастир святого Архістратига Божого Михаїла - Звіринецький монастир. Історики стверджують, що ще задовго до того, як на схилах Дніпра виріс монастир князя Всеволода в Звіринецьких печерах оселилися перші монахи-відлюдники з Греції.

Пішохідна. Вартість - 80 грн. / особа

index5

У місті Києві золочаві куполи церков і соборів та красиві пейзажі вулиць перетинаються з загадковими явищами, що час від часу відбуваються в тутешніх місцях. Велика кількість церков, якими знаменитий Київ, за однією з версій, обумовлена не чим іншим, як необхідністю врівноважувати баланс між грішним і праведним.

Пішохідна екскурсія з елементами квесту по Подолу ( 2 год.). 
Вартість: 80 грн./особа  

гаванский

У ході екскурсії ви дізнаєтеся більше про Київ як місто на Дніпрі, де здавна проходив «шлях із варяг у греки», зануритеся в історію його гавані, розкриєте деякі таємниці Дніпра та його островів, помилуєтеся панорамами Славутича та стольного 

Києва, окремими історичними пам’ятками, дізнаєтеся про подорожі українського Сіндбада-мореплавця. А ще – матимете нагоду долучитися до пошуку рішень на ігрові завдання свого провідника.

Маршрут: Володимирський узвіз – Поштова площа – Набережне шосе – Парковий (Пішохідний) міст – набережна Дніпра – Гаванський міст – вул. Гр. Сковороди – вул. Почайнинська – вул. Іллінська – Контрактова площа.
Місце збору групи: фунікулер (нижня станція).

 

Пішохідна. Вартість: 80 грн./особа

1900 год Отель Континенталь в перспективе Николаевской Городецкого улицы e1342561377954Ця вулиця з'явилася, немов у казці. Зовсім недавно звивиста стежка в мальовничому саду Мерінга вела до невеликого і тихого ставку, а навколо панувала незаймана природа. Не минуло й п'яти років (1895-1900), як на місці тінистих алей професорської садиби з'явилися 5-поверхові будинки-палаци з класичними колонадами, пишними вежами і античними скульптурами.
Спустимося вниз по вулиці Городецького і відчуємо атмосферу старих паризьких вуличок.
Почуємо про найбільший в Європі цирк «Гіппо Паласі», розшифруємо абревіатури «ХЛАМ», «ПРАХ» і «Клак», дізнаємося чому Федір Шаляпін пробирався в будинок цирку по даху і багато-багато іншого.

Пішохідна екскурсія з елементами квесту по Старому місту (тривалість -  2 год.)
Вартість: 80 грн. /особа.

золоті ворота

В українців та багатьох інших народів прийнято називати золотим те, що  найбільше цінується, викликає повагу й захоплення. Кажуть: золоті слова, золота людина, золоті руки, золоте серце, золоте правило. У давнину «золотими» називали ще й головну браму міста, яка слугувала не лише для парадних в’їздів, але й надійно захищала від
посягань жадібних сусідів. Була така брама і в стольному місті Києві. А ще – золоті купола численних церков. Виблискуючи на сонці, вони звеселяли серця киян та гостей міста, сповнювали надією, вірою та любов’ю.
Пропонуємо вам «погортати» золоті сторінки книги буття стародавнього та вічно молодого Києва, що дісталися нам від наших достойних пращурів. А ще – взяти участь у пошуку рішень на ігрові завдання свого провідника.

Маршрут: Золоті ворота – Золотоворітська вулиця – Володимирська вулиця –Софійська площа – Володимирський проїзд – Михайлівська площа – Велика Житомирська – Володимирська вулиця – Десятинний провулок – Старокиївська гора – Андріївська церква.

Місце збору групи: Золотоворітський сквер (ст. м. «Золоті ворота»), біля фонтану