Sample Photo

Пішохідні екскурсії по Києву

 

Sample Photo

Збірні тури по Києву

 

Sample Photo

Групові тури в Києві

 

Sample Photo

Шкільні, дитячі екскурсії по Києву

 

Пішохідна екскурсія. Вартість 80 грн./особа

 sof sobor

Пішохідна екскурсія «Древній Київ» занурить Вас в героїчне і легендарне минуле стародавнього міста.

Розпочнеться вона від Золотих воріт, які в XI столітті служили головним в'їздом до Києва - «місто Ярослава» і були оточені потужними оборонними спорудами. Головна дорога вела до собору Святої Софії - головного храму Київської Русі, який зберігає найбільшу в світі колекцію мозаїк і фресок ХІ століття.

Далі Ви пройдете по старих вулицях Києва і дійдете до його серця X століття - Старокиївської гори і «граду князя Володимира», де збереглися залишки фундаментів палаців перших київських князів, де була перша кам'яна церква на Русі. Поруч знаходиться Андріївська церква - шедевр архітектора Бартоломео Растреллі в стилі бароко. Ви побуваєте на сучасній Михайлівській площі, біля якої височить Михайлівський Золотоверхий монастир, заснований ще 900 років тому.

Незважаючи на те, що протягом своєї багатовікової історії Київ переживав злети і падіння, він зберіг пишність архітектури часів князів Володимира і Ярослава Мудрого. Доторкніться до історії стародавнього Києва... Наблизьтеся до його витоків... Запрошуємо Вас в древній Київ, вглиб його історії, пройти по цих легендарних місцях, дізнатися про що оповідають літописи і знахідки археологів, разом уявити собі те стародавнє місто, в якому жили наші предки. 

Об'єкти, які Ви побачите під час екскурсії:

Золоті ворота, вул.Володимирська, Софіївська площа, Софія Київська (без відвідування), Пам'ятник Богдану Хмельницькому, Місто Володимира, Фундамент Десятинної церкви, Старокиївська гора, «Бабин торжок», Андріївська церква, Пам'ятник Проні Прокопівні та Голохвастову, Михайлівська площа, Михайлівський Золотоверхий монастир, пам'ятник княгині Ользі, пам'ятник жертвам Голодомору 1932-33 рр.