Sample Photo

Пішохідні екскурсії по Києву

 

Sample Photo

Збірні тури по Києву

 

Sample Photo

Групові тури в Києві

 

Sample Photo

Шкільні, дитячі екскурсії по Києву

 

Пішохідна. Вартість - 80 грн. / особа + вартість єкскурсії по Шоколадному будиночку

шоколадный домик2
Печерські Липки - цитадель архітектурного мистецтва. На екскурсії ми побачимо старовинні будівлі з цікавою ліпниною на фасадах у вигляді людей, ангелів, химер, згадаємо про перші київські хмарочоси  і палаци, дізнаємося про життя еліти суспільства -  мешканців "тихі вулиць", завдяки яким вони прославилися і зберігають свій статус до нашого часу.
Але одні двері гостинно розкриються  для нас, і чарівна шоколадница зустріне нас на порозі «Шоколадного будиночка». Шоколадний будиночок - улюблене місце киян та гостей міста. Свою назву він отримав завдяки оформленню та кольором фасаду - дійсно це будова нагадує твір з шоколаду.

шоколадный домик3

У прекрасних зачаровуючих нічних інтер'єрах будівлі нас чекає захоплююча розповідь про історію маєтку  і його господаря. У розкішному біло-золотому парадному залі нас чекають романтичні сюрпризи! У величезному дзеркалі залу, можливо, у вас промайнуть лики персонажів  старих часів: можливо ви побачите профіль незрівнянної Сари Бернар, і сам господар маєтку спрямує на неї захоплений погляд ...
А поки ми насолоджуємося романтикою і занурюємося в мрії, в ренесансній вітальні шоколадница-господиня вже готує для нас частування!
Приєднуйтесь, буде цікаво!