Sample Photo

Тури вихідного дня

 

Sample Photo

Багатоденні тури

 

Sample Photo

Тури в Карпати

 

Sample Photo

Тури до Львова

 

Sample Photo

Шкільні, дитячі екскурсії по Україні

 

Багатоденні тури

Колорит українського села та чарівність провінційного міста, дими Полтавської баталії, затишок музеїв, парові вареники, полтавські галушки; містичні історії Диканьки та справжнє українське весілля… Весь національний колорит Полтавщини в одній дводенній поїздці! Тут ми побачимо та спробуємо на смак Україну саме таку, якою представляємо її собі по гоголівських творах.
Полтава     Полтава1
У Полтаві ми відвідаємо Соборну площу, музей садибу І. П. Котляревського, Успенський Собор і старовинну дзвіницю, багатьом відому Спаську церкву, Хрестовоздвиженський жіночий монастир і багато інших християнських святинь. Потім ми переїдемо до Опішні, де познайомимося з національним музеєм українського гончарства. Наступний пункт призначення - Великі Будища. Тут знаходиться музей українських звичаїв - музей Весілля. Нас чекає театралізована постановка українського весілля, де можна стати безпосереднім учасником весільного обряду!
 Будища1  Опошня  

Не залишить нас байдужими екскурсія по Гоголівській Диканьці із родинною усипальницею Кочубеїв, таємничим підземеллям, старовинними Миколаївською та Троїцькою церквами і багато іншого. На завершення - переїзд в Гоголеве на театралізовану екскурсію в музеї-заповіднику М.В.Гоголя.

Диканька1

Вартість на 1 чол. - 1900 грн.
У вартість входить:
проїзд автобусом, послуги екскурсовода, вхідні квитки в музеї згідно програми, проживання в готелі (номери зі зручностями), 1 сніданок, 2 обіди, 1 вечеря.

Івано-Франківськ – Коломия – Шешори – Пістинь - Криворівня- каскад «Богиня Лада» - Косів - Івано-Франківськ

paska300200

3 дні/2 ночі 

Пропонуємо поринути у атмосферу реальної етнічності та самобутності. Провести незабутні три дні у серці Західної Україні та відчути справжній Великодній настрій.
 

Київ – Бердичів – Вінниця – Кам`янець-Подільський – Хотин – Чернівці - Київ

300x200 Chernivtsi University

3 дні / 2 ночі

Протягом триденної поїздки Ви поринете в історію Поділля та Буковини, заглибитеся в розповіді про долі людей, що народилися і жили на цих територіях.